2006 yılında üretimi faliyetıne başlayan LAGİNA DOĞALTAŞ mermer ve travertenden her model mozaik, bordur, madalyon profıl ürünlerini sanatsal boyuta taşımaktadır,ayrıca müşteri talepleri doğrultusunda üretimine devam etmektedir.

ürünlerımızi daha çok Mugla beyazı ve teraverten ürünleri oluşturmakta olup Türkiye'nın her köşesinden fabrikamıze getirdigımiz dogal taşlar ıle müşteri menmunıyetını goz onue alarakdegısık renklerde ve ebatlarda sanatsal çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bölgemızde tek mozaik eskitme işletmesı olması sebebıyle hem istihdam hem de ihracat anlamında ülkemıze ve ekonomimize katma değer yaratıyoruz. İşletmemiz 8.000 m2 üzerine 2500 m2 kapalı alanda yenilikçi ve modern makinalarla ortalama 40 personel 5 yonetım kadrosu olmak 45 kişi ıle üretım ve hizmet vermekteyiz; misyon ve vizyon anlamıda üretim kapasitesini artırarak ihracatımızı her yıl arttırmak daha emek yoğun ürünlerle öne çıkmak bır lagina markası yaratmak ve müşteri memnuniyetini maksimum noktalara taşımaktır.